Domů » Bleskovky » K HTC U12+ si zdarma vlastní sluchátka s jackem nepřipojíte

K HTC U12+ si zdarma vlastní sluchátka s jackem nepřipojíte

Nový vlajkový smartphone HTC U12+ neobsahuje stejně jako jeho předchůdci klasický sluchátkový jack. Oproti konkurenci je však tchajwanská firma a krůček dál, jak tuto stálici zcela zničit – do balení už totiž nepřikládá redukci z USB-C na 3,5mm konektor.

V balení telefonu najdete rychlonabíječku Rapid Charger 3.0, USB-C kabel, pouzdro a sluchátka U Sonic. Ta sice poskytnou velmi kvalitní poslech, pokud však máte svá oblíbená sluchátka s jackem na konci, musíte si potřebnou redukci obstarat sami, HTC si za ni v českém e-shopu řekne o 349 korun. Poslední možností je použít bezdrátová Bluetooth sluchátka od jiné značky, HTC totiž žádná vlastní nenabízí.

HTC U12+ je smartphone bez kopromisů. A navíc s nejlepší duální kamerou

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. A jeje. Pán s velkým egem už nedělá jen do fototechniky. Ale vyjadřování stále stejné …

    • Petr Luňák

      neser bohy, ani krachují a to tam nemůžou přidat adaptér za 200 Kč ? tak asi krachují zaslouiženě

    • S Petrem tady souhlasim.. Te firme se dari mizerne a misto toho, aby si zakazniky ziskala zpatky, tak je od sebe dal odpuzuje

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).