K HTC U12+ si zdarma vlastní sluchátka s jackem nepřipojíte

Nový vlajkový smartphone HTC U12+ neobsahuje stejně jako jeho předchůdci klasický sluchátkový jack. Oproti konkurenci je však tchajwanská firma a krůček dál, jak tuto stálici zcela zničit – do balení už totiž nepřikládá redukci z USB-C na 3,5mm konektor.

V balení telefonu najdete rychlonabíječku Rapid Charger 3.0, USB-C kabel, pouzdro a sluchátka U Sonic. Ta sice poskytnou velmi kvalitní poslech, pokud však máte svá oblíbená sluchátka s jackem na konci, musíte si potřebnou redukci obstarat sami, HTC si za ni v českém e-shopu řekne o 349 korun. Poslední možností je použít bezdrátová Bluetooth sluchátka od jiné značky, HTC totiž žádná vlastní nenabízí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Todi (neregistrovaný)

    A jeje. Pán s velkým egem už nedělá jen do fototechniky. Ale vyjadřování stále stejné …

    • Petr Luňák (neregistrovaný)

      neser bohy, ani krachují a to tam nemůžou přidat adaptér za 200 Kč ? tak asi krachují zaslouiženě

    • S Petrem tady souhlasim.. Te firme se dari mizerne a misto toho, aby si zakazniky ziskala zpatky, tak je od sebe dal odpuzuje

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *