Domů » Bleskovky » K čemu je v Tesle autopilot? Můžete se třeba vyspat cestou do práce

K čemu je v Tesle autopilot? Můžete se třeba vyspat cestou do práce

Usínat za volantem není nikdy dobrý nápad, ani v případě, že jezdíte Teslou Model S, máte aktivovaného autopilota a popojíždíte v dopravní zácpě. Technologie, kdy se automobil řídí sám, je teprve v počátcích a ještě ji čeká dlouhá cesta do doby, kdy bude spolehlivější, než samotný člověk a bude možné se na ni stoprocentně spolehnout.

tesla-autopilot

S velkou důvěrou však tuto funkci otestoval jeden z majitelů Modelu S v reálných podmínkách. Na cestě do práce využil toho, že se kolona aut posouvá velmi pomalu, a tak svěřil osud plechů svého elektromobilu a okolních aut právě do rukou autopilota, zatímco dospával náročnou noc.

Tesla Model S driver caught sleeping at the wheel while on Autopilot - Electrek

Mnozí diváci se u videa shodují, že se jedná o skvělou virální reklamu pro Teslu, další jsou nadšení – jedná se o budoucnost, kterou vlastně všichni chceme a kdybychom měli možnost využívat cestování do práce autem ke spánku, dělali bychom to nejspíše také.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
44 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments