Domů » Bleskovky » Ještě tenčí rámečky: displej Galaxy S9 má zabírat 90 procent čelní strany

Ještě tenčí rámečky: displej Galaxy S9 má zabírat 90 procent čelní strany

Chystané smartphony Samsung Galaxy S9 a S9+ budou podle @evleaks spíše evolucí letošních modelů, které bezpochyby nabídnou vyšší výkon, lepší fotoaparáty, novější Android a další vylepšení, která přicházejí každý rok. Jedním z taháků Galaxy S9 má být podle nejnovějších zdrojů další ztenčení už tak tenkých rámečků.

Samsung Galayxy S9 (koncept)

Podle zdrojů serveru SamMobile by měl displej zabírat neuvěřitelných 89 – 90 procent čelní strany přístroje, což je číslo, kterého se zatím žádný z konkurentů nedotkl, nejblíže k němu má Essential Phone s cca 85 procenty, výroční iPhone X má ještě o tři procenta méně. Galaxy S9 má prakticky přijít o bradu a horní rámeček má být také tenčí. Jelikož mají být úhlopříčky displejů Galaxy S9 a S9+ stejné jako u jejich předchůdců, dojde nejspíše k celkovému zmenšení obou telefonů.

Evleaks: Galaxy S9 a S9+ budou ukázány v lednu na CES. Duální fotoaparát dostane pouze S9+

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments