Jen růžová to může být: Razer představil příslušenství v odvážných barvách

Že mezi hráči nejsou výhradně muži, ale také ženy, o tom nás neustále přesvědčuje nejedna statistika. Známá herní společnost Razer se s blížícím se svátkem sv. Valentýna rozhodla jít tomuto trendu naproti a představila novou barevnou kombinaci, která se rozhodně nebojí přiznat barvu – je totiž kompletně růžová. Nejedná se pouze o herní periferie, ale také o populární notebook, což rozhodně stojí za zvážení, pokud je právě růžová vaší osudovou barvou.

blank

Jen růžová to může být

Mezi zařízení, které zasáhla růžová mánie, patří myš Basilisk, klávesnice Huntsman, headset Kraken, mikrofon Seiren X a další. Hlavním hitem je ale notebook Blade Stealth Quartz, který sice v růžové nevypadá špatně, ale jen velmi obtížně dostojí svému jménu. S růžovým notebookem totiž rozhodně nebudete nenápadní.

blank

Není to poprvé, co Razer představil tuto odvážnou barvu svým zákazníkům. Už loni totiž představil několik produktů v růžovém odstínu, nicméně letos se počet produktů s křiklavou barvou rozrostl. Ke cti Razeru slouží především fakt, že za nové produkty si neúčtuje „růžovou daň“ – cena zůstává stejná jako u zařízení v tradičních barvách. Růžové příslušenství je primárně dostupné v USA, Kanadě a Číně, dá se však sehnat i v českých obchodech.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku