Jarní update Windows 10 bude dokončen tento měsíc. Se jménem si Microsoft hlavu nelámal

Program Insider v posledních týdnech potvrzuje, že testování velké jarní aktualizace Windows 10 spěje ke konci – zatím poslední sestavení z větve Redstone 4 podle Microsoftu neobsahuje žádné známé chyby, a redmondští vývojáři se začínají pomalu soustředit na větev Redstone 5. Zatím poslední preview ze současné větve Redstone 4 naznačuje podrobnosti k blížícímu se vydání.

Finální sestavení jarního updatu má nést číslo 1803, což znamená očekávané podepsání konečné verze Redstone 4 ve třetím měsíci roku 2018. Update by tak mohl být ke stažení koncem tohoto, či začátkem příštího měsíce. Microsoft už také do kódu systému přidal název aktualizace, který příliš originální není – Spring Creators Update. Jedná se tak o třetí Creators Update v řadě, na podzim už si snad Microsoft vymyslí něco originálnějšího.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. aod (neregistrovaný)

    At se to jmenuje jak chce, vzdyt je to jedno.

  2. imperator

    Nieco originalne… „Original Creators Update“

  3. Yegor (neregistrovaný)

    Microsoft si nikdy s ničím hlavu nelámal – a podle toho to taky vždy vypadalo a dopadlo :-D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *