Domů » Bleskovky » Jarní update Windows 10 bude dokončen tento měsíc. Se jménem si Microsoft hlavu nelámal

Jarní update Windows 10 bude dokončen tento měsíc. Se jménem si Microsoft hlavu nelámal

Program Insider v posledních týdnech potvrzuje, že testování velké jarní aktualizace Windows 10 spěje ke konci – zatím poslední sestavení z větve Redstone 4 podle Microsoftu neobsahuje žádné známé chyby, a redmondští vývojáři se začínají pomalu soustředit na větev Redstone 5. Zatím poslední preview ze současné větve Redstone 4 naznačuje podrobnosti k blížícímu se vydání.

https://twitter.com/warnelidl/status/971692964694188032

Finální sestavení jarního updatu má nést číslo 1803, což znamená očekávané podepsání konečné verze Redstone 4 ve třetím měsíci roku 2018. Update by tak mohl být ke stažení koncem tohoto, či začátkem příštího měsíce. Microsoft už také do kódu systému přidal název aktualizace, který příliš originální není – Spring Creators Update. Jedná se tak o třetí Creators Update v řadě, na podzim už si snad Microsoft vymyslí něco originálnějšího.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments