Domů » Bleskovky » Jakou si dáte oblohu? Smartphony Xiaomi se naučí měnit nebe na fotografiích za jiné

Jakou si dáte oblohu? Smartphony Xiaomi se naučí měnit nebe na fotografiích za jiné

Xiaomi ladí novinky do nové verze své nadstavby MIUI 11 a jejích aplikací. Inovace dorazí i do aplikace pro prohlížení fotografií, která se dočká nových editačních schopností. Jednu z nich odhalila komunita z fóra XDA Developers.

MIUI Gallery Feature to replace the "sky" for upcoming Xiaomi smartphones

V kódu aplikace byla nalezena funkce, která umí na fotografii vyměnit nebe za jiné z vlastní databáze. Na výběr bude několik obloh, přičemž umělá inteligence se postará nejen o jejich správné zasazení do obrázku, ale také o jejich barevnou věrnost. Sílu efektu bude uživatel moci upravit posuvníkem.

Jako první mají MIUI 11 s touto funkcí dostat připravované modely s kódovými označeními raphael, davinci a pyxis, zatím o nich ale prakticky nic nevíme; jedním z nich by mohl být pokračovat bezrámečkové řady Mi Mix.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Marek Studnicka

    Clánek začíná vtipnou otázkou-Jakou si dáte oblohu?Tak dal bych si jako oblohu americké brambory s tatarskou omáčkou-nebo rýži!??

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).