Jakou elektroniku letos přinese Ježíšek? Dejte nám vědět v anketě týdne

darek gift present vanoce tamanna rumee unsplash

Vánoce jsou svátky klidu, ale neodmyslitelně k nim patří také obdarovávání rodiny dárky. Ačkoli hezký pár ponožek rozhodně potěší každého, o něco větší radost a nadšení vzbudí nějaká ta elektronika. Může se přitom jednat o bezdrátová sluchátka, fitness náramek, cenově dostupný tablet nebo rovnou chytrý telefon.

darek present gift vanoce freestocks unsplash
Jakou elektroniku letos nadělí Ježíšek pod váš stromeček?

My v redakci rádi dáváme svým příbuzným nějaký ten kus poctivé elektroniky, a proto nás zajímá, jak to máte vy, naši čtenáři. Budete letos obdarovávat své rodinné příslušníky nějakými chytrými hodinkami, herní konzolí, novým fotoaparátem či jen bezdrátovými špunty? Nebo raději uděláte radost sami sobě a koupíte si nový telefon (či něco jiného)?

Jakou elektroniku letos nadělí Ježíšek pod váš vánoční stromeček?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hlasujte v anketě nebo nám dejte vědět do komentářů. A pokud ještě nemáte vybráno, mrkněte na naše nákupní rádce, případně zkuste své štěstí v probíhajících soutěžích, které jsme pro vás připravili k příležitosti redesignu SMARTmanie.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku