Cena:

Jaké výhody skýtá nový zákaznický program T-Mobile Magenta 1?

Je pro vás slovo magenta španělskou vesnicí? Pojďme si jeho význam trochu přiblížit. Magenta = purpurová, někdo také říká nachová barva, kterou hojně používá právě operátor T-Mobile. Dokonce podle ní pojmenoval i nový zákaznický program, díky kterému lze získat spousty zajímavých bonusů a slev.

Není to tak dávno, co světlo světa spatřily revoluční balíčky Vodafone Pass, s kterými mohou klienti operátora využívat internet v rámci vybraných aplikací prakticky neomezeně. Bylo jasné, že konkurenti něco takového nenechají jen tak a co nevidět přijdou s vlastní a nejlépe i výhodnější nabídkou. No a je to tady. Mobilní operátor T-Mobile představil svůj program plný bonusů a slev, který nazval Magenta 1, seznamte se.

Jak funguje Magenta 1?

Vstupte do světa výhod, hlásá na svých webových stránkách hrdě magentový operátor. Ale jak to provést? Jak ušetřit za volání? Jednoduše. Zřídit si u T-Mobile dvě služby, každou nejméně za 399 Kč měsíčně. Může se jednat o mobilní tarif, pevný i mobilní internet, televizi nebo třeba Chytré auto – všechny služby můžete libovolně kombinovat a sestavit si vlastní skupinu Magenta 1. S tím že platí, čím víc služeb, tím víc výhod.

Sleva až 25 % a k tomu balíček dat navíc, to se vyplatí

Program Magenta 1 má čtyři různé stupně. Do prvního se dostanete, pokud máte u T-Mobile sjednané dvě služby a zahrnuje 10% slevu, neomezené volání SMS v rámci skupiny včetně TWIST, aplikaci Surfie a antivirus Kaspersky Internet Security zdarma, a k tomu navíc prémiové odbavení na infolince a zpětné přehrávání TV pořadů po 7 dní. Druhý je výsadou zákazníků, kteří od magentového operátora využívají tři služby. Liší se ovšem jen výší slevy, ta je v tomto případě 15 %.

Velmi atraktivní je ovšem třetí stupeň Magenty 1. Abyste si mohli užívat jeho výhod, musíte mít pod jednou střechou už čtyři služby, ale na oplátku získáte 20% slevu, všechny již vyjmenované bonusy a k tomu 10 GB dat navíc. A pro nejvěrnější, kteří mají sjednaných rovnou pět služeb najednou, je tu poslední čtvrtý stupeň se slevou 25 % a 15 GB dat.

Jak můžete Magentu 1 získat?

Zní vám to lákavě, ale nevíte, jestli by se vám to vyplatilo? Spočítejte si to. Sestavte si na stránkách T-Mobile vlastní svět Magenty 1, zvolte služby, které chcete využívat, a zjistěte ihned, kolik můžete ušetřit. A když pro vás bude úspora zajímavá, můžete si svou Magentu 1 sjednat po telefonu nebo na jedné z kamenných poboček operátora.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.