Domů » Bleskovky » Jak vyvolat skryté servisní menu na Samsungu Galaxy S III?

Jak vyvolat skryté servisní menu na Samsungu Galaxy S III?

Na Samsungu Galaxy S III můžete prostřednictvím telefonní aplikace vyvolat skryté servisní menu, prostřednictvím kterého lze otestovat vybrané systémové funkce. Na číselníku pouze stačí zmáčknout klávesy *#0* # a následně se objeví obrazovka s několika různými možnostmi.

 
Na číselníku pouze stačí zadat speciální kód a rázem se ocitnete v servisní nabídce 

V prvním řádku najdete testy barev (červená, zelená, modrá), v druhém pak test reproduktoru, vibrací a barevných přechodů na displeji. Skrze servisní nabídku lze dále prověřit fotoaparát i přední kamerku, senzory, dotykovou vrstvu, hlavní systémový reproduktor či funkce signalizační diody. Testy spojené se servisní nabídkou se vám mohou hodit v případě, že na vašem telefonu něco nefunguje úplně správně, a ještě před odesláním na reklamaci si tuto skutečnost můžete ověřit. Na závěr doplníme, že servisní nabídka funguje pouze na oficiálních verzích ROM; pokud používáte neoficiální (například MIUI…), nabídka se vůbec neobjeví.

  

Aktualizováno: Děkujeme všem čtenářům za reakce. Vypadá to, že servisní menu je funkční na všech telefonech značky Samsung, a to dokonce už na starých Omniích s Windows Mobile. Výjimku tvojří pouze Galaxy Nexus.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments