Domů » Bleskovky » Jak by vypadal Elon Musk v těle Dwayna Johnsona? Možná si ani nevšimnete rozdílu

Jak by vypadal Elon Musk v těle Dwayna Johnsona? Možná si ani nevšimnete rozdílu

Elon Musk se pohybuje v mnoha odvětvích, od výroby elektrických automobilů přes kopání tunelů pod městy a propagaci solárních panelů, či snahu chránit lidstvo před nekontrolovatelným rozvojem umělé inteligence, až po chystané cesty do vesmíru, kde se mu nyní poměrně daří. Možná se po nocích věnuje i přesunutí vědomí z jednoho těla do druhého.

Elon Musk v těle Dwayna Johnsona
Elon Musk v těle Dwayna Johnsona :-)

Spíše asi ne… to však nebrání fanouškům v tom, aby použili Muskův obličej v těle oblíbeného herce Dwayna Johnsona, přezdívaného The Rock. Na internetu se objevily fotografie právě The Rocka s obličejem Elona Muska. Nutno poznamenat, že všimnout si rozdílu je poměrně složité, posuďte sami.

Elon Musk jako Dwayne Johnson
Elon Musk jako Dwayne Johnson

Zábava na Twitteru i neúspěšný podnik

Musk na fotky zareagoval tím, že občas posiluje, načež Johnson zareagoval slovy, že je Musk zvíře. Vtipná slovní přestřelka pak následovala Muskovým stydlivým požadavkem, aby Johnson přestal, „jinak se začne červenat.“ Rock pak zakončil pozvánkou na steak a tequilu, kdy se pokusil zpropagovat svůj neúspěšný business právě s tímto alkoholickým nápojem.


David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mára
Anonym
Mára

Tak to je top ?

Chovo
Anonym
Chovo

Stáva sa tu z toho bulvár.

uni
Uživatel
uni

Možná se tím poukazuje na to, jak ta hora svalů (btw. v Jumanji 2 fakt perlil) je zkrátka smart, že na rozdíl od takového Huawei umí Twitter správně používat:D

Janko
Anonym
Janko

Tvoje máma je bulvár :-D

Asdf
Anonym
Asdf

Ano, úplně k nerozeznání :DD