Domů » Bleskovky » iWant.cz stale rozšiřuje svůj jablečný arzenál: Novou prodejnu v Pardubicích otevře Rytmus

iWant.cz stale rozšiřuje svůj jablečný arzenál: Novou prodejnu v Pardubicích otevře Rytmus

Ani ne po měsíci otevření, v pořadí třetí iWant prodejny, které se odehrálo v Karlových Varech, otevírá iWant rodina svojí čtvrtou prodejnu v Pardubicích. Stejně tak, jako u předchozího otevření prodejny, zaštítí i toto nesmlouvavý rapper Rytmus, velký fanoušek Apple.

Návštěvníci, kteří přijdou první dva dny se mají na co těšit, show s Rytmusem a taneční skupinou BDS Academy bude opravdu veliká, zároveň veřejnost čeká 15% sleva k nákupu 13″ MacBook Air 128GB. 10% sleva na všechny produkty, vyjma iPhonů, je již tradicí,“ zve na otevření nových prodejen iWant marketingová manažerka značky iWant Lenka Nejedlá. Nicméně toto otevření je ještě o něco příjemnější a to pro studenty s platnou ISIC kartou: „Jelikož otevíráme v září, tedy měsíci, kdy se převážná část studentů vrací do lavic, rozhodli jsme se poskytovat právě jim slevy ve výši 20 % na nákup Maců, a 15 % na nákup iPadů,” prozradila dále Lenka Nejedlá.

iWant APR Karlovy Vary - otevření prodejny se zpěvákem Rytmusem

Otevření ve slavnostním rytmu s Rytmusem, mistry svého řemesla – tanečníky z BDS Academy a skvělou soutěží o výrobky Apple pro všechny návštěvníky, proběhne v Paláci AFI, v Pardubicích 20.9. v 16:00 hodin.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).