iWant.cz rozšiřuje svůj jablečný sad: Nové stromy vysadí v Letňanech! Získejte produkty se slevou

28.února se v  pražském Obchodním centru Letňany otevřou dveře v pořadí již páté prodejny iWant. “Praha je z pohledu zákazníků a uživatelů výrobků Apple klíčová a letňanské obchodní centrum patří k nejnavštěvovanějším vůbec, proto jsme rádi, že se nám podařilo získat prostory právě zde.”  říká o nové prodejně iWant marketingová manažerka Lenka Nejedlá. “Současně jsme spustili také nové webové stránky a rozšiřujeme tak naše online i offline působiště,“ dodává.

Letňanská prodejna bude slavnostně otevřena 

Nic jsme nenechali náhodě a otevření připravujeme měsíce dopředu,” říká Lenka Nejedlá. „Návštěvníci, kteří přijdou se budou moci setkat s Rytmusem a skalní fanoušky potěší i možnost získat Patrikův podpis.“ Slavností otevření doprovodí taneční skupina BDS Academy. Vystoupení jejích profesionálů se ponesu v duchu hip hop street dance ve spojení s Apple.

Přímo na místě se bude soutěžit o sluchátka Beats,” láká dále Lenka Nejedlá. Návštěvníky také čeká 15% sleva k nákupu 13″ MacBook Air 128 GB a 10% sleva na všechny ostatní produkty. Pokud tedy přemýšlíte o nákupu nového zařízení s nakousnutým jablíčkem ve znaku, rozhodně byste na téhle akci neměli chybět.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *