Domů » Bleskovky » IVIO: Mobilní videotéka pro zařízení od Samsungu s měsíčním Premium účtem zdarma

IVIO: Mobilní videotéka pro zařízení od Samsungu s měsíčním Premium účtem zdarma

Samsung prostřednictvím svého obchodu Galaxy Apps začal nabízet novou aplikaci IVIO, která slouží jako on-line kino a videotéka. Pro české uživatele je aktuálně k dispozici zhruba 60 filmů a dvě desítky seriálů. Každý uživatel získá po spuštění měsíční premium účet zdarma, majitelé tabletu Galaxy Tab S pak dokonce tříměsíční premium členství zdarma. Aktuálně v nabídce najdete spíše starší tituly a doufejme, že se nabídka postupně bude rozrůstat, jelikož v globální verzi aplikace nabízí Samsung několik tisícovek filmů.

 

Uživatelé aplikace si tak budou moci po výše uvedenou dobu zdarma vychutnávat benefity prémiového přístupu, jako je přehrávání bez reklam, rozšířená nabídka filmů, přístup k obsahu v HD a v neposlední řadě možnost stáhnout si film do svého zařízení a podívat se na něj později, bez nutnosti připojení k internetu, což se může hodit třeba při cestování metrem nebo při letu na dovolenou.

Aplikace je dostupná ke stažení skrze obchod Galaxy Apps (odkaz) pro zařízení řady Galaxy Tab S, Note Pro, Tab Pro, Tab 3, Tab 4, Note 10.1 2014 Edition, Note 3, Note 3 Neo, S5, S4 a S4 Active. Nabídka podporovaných zařízení se má v budoucnu také rozšiřovat.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Refael (neregistrovaný)

    Pro NotePRO 12.2 v žádném případě není tato aplikace ještě určena. Možná později.

    Na Galaxy App mi to vůbec nenabízí.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).