Domů » Bleskovky » IPTV Kuki rozšiřuje filmotéku a prodlužuje limit zpětného přehrávání

IPTV Kuki rozšiřuje filmotéku a prodlužuje limit zpětného přehrávání

Internetová televize Kuki (recenze) nově rozšířila databázi filmů v půjčovně Kino o dalších 250 titulů v HD kvalitě. Zákazníci zde nově najdou například komedii Bláznivá pětka nebo cestovatelské road movie Trabantem z Austrálie do Asie. V půjčovně filmů Kuki si zákazníci mohou zaplatit jakýkoliv snímek na 48 hodin, během kterých ho mohou zhlédnout kdykoliv nebo i několikrát. Přístup ke všem oblíbeným filmům najednou si diváci mohou předplatit také díky oblíbeným balíčkům Navíc kino a Navíc kino plus.

Televizní služba Kuki vedle rozšířené knihovny filmů nabízí i řadu chytrých funkcí a pamatuje si vše, co se v televizi událo v posledních 168 hodinách. „Víme, že chytré funkce a jednoduché ovládání jsou pro diváky klíčové, proto jsme u nového kanálu Prima KRIMI HD prodloužili timeshift z původních 48 hodin na 168. Diváci tak mají více času na sledování své oblíbené kriminálky nebo zábavního pořadu,“říká za Kuki Vladimír Tovarňák.


Uspořádání programů v Kuki TV

Pro velký srpnový úspěch bude i v září na promopozici zdarma zachována stanice NASA TV ve 4K rozlišení, která přináší unikátní záběry z vesmíru na Zemi nebo také snímky z amerického vesmírného programu, včetně startů a života na palubě Mezinárodní kosmické stanice. Video kanál, dosud vysílaný do Evropy pouze prostřednictvím družice Hotbird, je dostupný ve 4K rozlišení.

Kuki TV můžete sledovat skrze televizi, na počítači s Windows, macOS či Linuxem, a samozřejmě také na Androidu a iOS.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kvetoš
Anonym
Kvetoš

No nevím, měl jsem kuki na test a programy HD byly obrazově katastrofa…. Za to platit nebudu. Zlatý satelit!

Šimik
Anonym
Šimik

Je fajn, že zvětšili svůj timeshift, ale Lepší.TV stále nabízí nejdelší na trhu. Sice teď měla pár nedostatků, ale nyní je opět stabilní a pro mě jasnou volbou.