Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » iPhony v roce 2020 přinesou nové úhlopříčky, vrátí se kompaktní model

iPhony v roce 2020 přinesou nové úhlopříčky, vrátí se kompaktní model

Pokud se vyplní současné spekulace, bude letošní řada iPhonů podobná té loňské. Opět se máme dočkat tří modelů s úhlopříčkami od 5,8 do 6,5 palců, přičemž změny se mají odehrát hlavně pod kapotou a na zádech, kde u vybraných modelů najdeme fotoaparát se třemi čočkami. Viditelnější změnu v jablečném mobilním porfoliu máme čekat až o rok později.

Nástupce kompaktního iPhone SE?

Podle informací ze serveru DigiTimes budou v roce 2020 představeny rovněž tři iPhony, avšak s jinými displeji, a patrně i proporcemi. Zajímavé je, že nejmenší model má dostat pouze 5,42″ displej, což by společně s tenkými rámečky mohlo znamenat poměrně kompaktní model. Prostřední iPhone má mít 6,06″ zobrazovač, největší iPhone pak 6,67″ displej.

Dá se předpokládat, že i u těchto telefonů dojde k redukci rámečků okolo displeje tak, aby nemusely narůst fyzické rozměry. Displeje u všech tří iPhonů mají být typu OLED, což znamená, že letošní nástupce iPhone Xr bude patrně posledním iPhonem s LCD panelem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
30 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments