Domů » Bleskovky » iPhone X už se testuje na veřejnosti. Podívejte se na první snímky

iPhone X už se testuje na veřejnosti. Podívejte se na první snímky

Apple představil před několika týdny výroční iPhone X, s nímž se měli vybraní pozvaní novináři možnost krátce seznámit po konci konference. Mezi běžné uživatele a recenzenty se ale prémiový jablečný telefon dostane až za měsíc, takže doposud chyběly jakékoliv fotografie z používání v běžných podmínkách.

Server letemsvetemapplem.eu nicméně zaregistroval článek na jihokorejském webu Insight, jenž zveřejnil trojici fotek iPhonu X. Na fotografiích poskytnutých anonymním čtenářem můžeme vidět neznámého muže, kterak v metru přidává události do kalendáře a komunikuje skrze iMessage. Čtenáře prý zaujal neobyčejný design a skvěle vypadající displej.

Apple zatím poskytl nové zařízení pouze několika vývojářům a testerům, mezi něž s nejvyšší pravděpodobností patří i muž zachycený na fotografiích. My ostatní si na iPhone X ještě několik týdnů budeme muset počkat.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments