iPhone X už se testuje na veřejnosti. Podívejte se na první snímky

Apple představil před několika týdny výroční iPhone X, s nímž se měli vybraní pozvaní novináři možnost krátce seznámit po konci konference. Mezi běžné uživatele a recenzenty se ale prémiový jablečný telefon dostane až za měsíc, takže doposud chyběly jakékoliv fotografie z používání v běžných podmínkách.

Server letemsvetemapplem.eu nicméně zaregistroval článek na jihokorejském webu Insight, jenž zveřejnil trojici fotek iPhonu X. Na fotografiích poskytnutých anonymním čtenářem můžeme vidět neznámého muže, kterak v metru přidává události do kalendáře a komunikuje skrze iMessage. Čtenáře prý zaujal neobyčejný design a skvěle vypadající displej.

Apple zatím poskytl nové zařízení pouze několika vývojářům a testerům, mezi něž s nejvyšší pravděpodobností patří i muž zachycený na fotografiích. My ostatní si na iPhone X ještě několik týdnů budeme muset počkat.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

4 komentáře

 1. Palo (neregistrovaný)

  Tak toto je udalosť roka :) nejaký chlap si dáva do kalendára a píše na iMessage
  Na túto informáciu čakám celý život :) To už nemáte o čom písať?

 2. qwerty (neregistrovaný)

  Nebyl to UNI?

 3. petr (neregistrovaný)

  Nuda, vůbec mě to nevzrušilo… :(

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *