Domů » Bleskovky » iPhone s hardwarovou klávesnicí? Projekt Physibo zkouší štěstí na Kickstarteru

iPhone s hardwarovou klávesnicí? Projekt Physibo zkouší štěstí na Kickstarteru

Zdá se, že hardwarovým klávesnicím ve smartphonech definitivně odzvonilo. TCL přestalo vyrábět telefony BlackBerry a ostatní výrobci zůstávají u klasických obdélníkových placek s rozměrným displejem. Pokud ale přeci jen po hardwarové klávesnici toužíte, a vlastníte jeden z novějších iPhonů, objevila se na KickStarteru šance přímo ušitá vám na míru.

Physibo: hardwarová klávesnice pro váš iPhone

Projekt se jmenuje Physibo a jedná se o speciální kryt pro iPhone X, XS a 11 Pro, který tělo telefonu protáhne a přidá čtyři řádky podsvícených mechanických kláves. Výrobce slibuje nejen rychlejší a přesnější psaní, ale také celkovou ochranu telefonu. Cílovou skupinou tohoto projektu mají být early adopteři, teenageři nebo fanoušci telefonů BlackBerry.

Physibo 1

Physibo se má začít vyrábět ve chvíli, kdy jeho tvůrci nasbírají 200 tisíc dolarů, což se zdá v tuto chvíli nereálné; v současné době se podařilo nasbírat pouze nízké desítky zájemců a do konce kampaně zbývá pouhých 8 dní. Cena za klávesnici je pro nejrychlejší stanovena na 55 dolarů (asi 1 300 korun bez DPH), do prodeje pak má jít za 130 dolarů (asi 3 tisíce korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments