Domů » Bleskovky » O2 zahájí předprodej nových iPhonů už tento pátek. K dispozici budou 9. října

O2 zahájí předprodej nových iPhonů už tento pátek. K dispozici budou 9. října

Operátor O2 zahájí prodej nových iPhonů 6s a 6s Plus (první dojmy a videopohled) v pátek 9. října. V tento se totiž oba modely začnou oficiálně prodávat na českém a slovenském trhu, mimo jiné i skrze oficiální web Apple.cz či Apple.com/sk„V nabídce budeme mít všechny modely ve všech barevných provedeních, včetně růžovozlaté novinky,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel Divize rezidentních zákazníků v O2.

   

Pro všechny nedočkavce připravilo O2 i letos možnost předobjednávek. Ty spustí na webových stránkách o2.cz/apple v pátek 2. října. Ceny, za které bude operátor jednotlivé paměťové varianty nabízet, zatím zveřejněny nebyly, a stejně tak čekáme na zveřejnění oficiálních částek od Applu, nicméně podle našich informací by měly být podobné jako u loňské generace (po březnovém zdražení).

iPhone 6s

iPhone 6s Plus

16 GB

21 190 Kč

24 390 Kč

64 GB

24 390 Kč

27 590 Kč

128 GB

27 590 Kč

30 790 Kč

odhadované ceny nových iPhonů včetně DPH

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).