Domů » Bleskovky » China Telecom prozradil některé klíčové vlastnosti nových iPhonů. Na co se můžeme těšit?

China Telecom prozradil některé klíčové vlastnosti nových iPhonů. Na co se můžeme těšit?

Čínský operátor China Telecom prozradil některé z klíčových funkcí očekávaných novinek iPhone 6s a 6s Plus. Oba modely se mají začít prodávat na čínském trhu v týdnu od 18. do 25. září, což nepřímo koresponduje s avizovanou premiérou 9. září. Čeští zájemci to budou mít nejblíže do Německa, kde by nové iPhony rovněž měly být dostupné v první vlně.


Ilustrační obrázek: Letošní iPhony by se od těch loňských neměly po stránce designu nijak výrazně lišit

Podle zveřejněných informací oba modely dostanou nový displej s technologií Force Touch. Bohužel se nebude s největší pravděpodobností jednat o světovou premiéru, jelikož příští týden má dojít k uvedení phabletu Mate S od společnosti Huawei, který nabídne totožnou funkci (více informací).


Podle výrobce obalů Spigen bychom se letos měli dočkat také růžové verze iPhonu

Zdroj dále potvrdil zdvojnásobení kapacity operační paměti na rovné 2 GB RAM, které má podpořit nová čipová sada s označením Apple A9. To samo o sobě dává tušit masivní nárůst hrubého výpočetního výkonu. China Telecom potvrdil i dřívější zvěsti o fotoaparátu s rozlišením 12 megapixelů.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

6 komentářů

  1. lerion (neregistrovaný)

    Masivní nárůst hrubého výkonu? Asi by to chtělo míň hulit ty reklamní slogany…

  2. imperator (neregistrovaný)

    Skove verzie zvyknu mat az 2 nasobny vykon predchádzajúceho modelu ale hlavne v benchmarkoch takze preto narast hrubeho vykonu kdezto v reali si to malokto vsimne – inak hulit dicky – ty budes silny inteligent podla vyjadrovania

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *