China Telecom prozradil některé klíčové vlastnosti nových iPhonů. Na co se můžeme těšit?

Čínský operátor China Telecom prozradil některé z klíčových funkcí očekávaných novinek iPhone 6s a 6s Plus. Oba modely se mají začít prodávat na čínském trhu v týdnu od 18. do 25. září, což nepřímo koresponduje s avizovanou premiérou 9. září. Čeští zájemci to budou mít nejblíže do Německa, kde by nové iPhony rovněž měly být dostupné v první vlně.


Ilustrační obrázek: Letošní iPhony by se od těch loňských neměly po stránce designu nijak výrazně lišit

Podle zveřejněných informací oba modely dostanou nový displej s technologií Force Touch. Bohužel se nebude s největší pravděpodobností jednat o světovou premiéru, jelikož příští týden má dojít k uvedení phabletu Mate S od společnosti Huawei, který nabídne totožnou funkci (více informací).


Podle výrobce obalů Spigen bychom se letos měli dočkat také růžové verze iPhonu

Zdroj dále potvrdil zdvojnásobení kapacity operační paměti na rovné 2 GB RAM, které má podpořit nová čipová sada s označením Apple A9. To samo o sobě dává tušit masivní nárůst hrubého výpočetního výkonu. China Telecom potvrdil i dřívější zvěsti o fotoaparátu s rozlišením 12 megapixelů.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

6 komentářů

  1. lerion (neregistrovaný)

    Masivní nárůst hrubého výkonu? Asi by to chtělo míň hulit ty reklamní slogany…

  2. imperator (neregistrovaný)

    Skove verzie zvyknu mat az 2 nasobny vykon predchádzajúceho modelu ale hlavne v benchmarkoch takze preto narast hrubeho vykonu kdezto v reali si to malokto vsimne – inak hulit dicky – ty budes silny inteligent podla vyjadrovania

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *