Domů » Bleskovky » iPhone 6 má disponovat 1810 mAh baterií, větší verze dostane do vínku 2915 mAh akumulátor

iPhone 6 má disponovat 1810 mAh baterií, větší verze dostane do vínku 2915 mAh akumulátor

Představení další generace iPhonu se pomalu blíží a s každým dnem se objevují nové informace. Na internet se nyní dostaly fotografie údajných akumulátorů pro obě verze jablečného telefonu, tedy 4,7″ varianty i větší, 5,5″ verze.

Podle zveřejněných snímků by iPhone 6 se 4,7″ panelem měl nabídnout akumulátor s kapacitou 1810 mAh, zatímco větší verze s 5,5″ displejem 2915mAh baterii. Současný iPhone 5s přitom disponuje akumulátorem s kapacitou 1560 mAh. Do oficiální premiéry ale není nic jisté, nicméně snímky působí poměrně věrohodně, tak uvidíme, zda se tyto údaje 9. září potvrdí.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Jako japkar rikam, ze kapacita 1810mAh u toho mensiho by byla jedna velka bida. Apple sice umi optimalizovat, ale tohle s ohledem na vetsi displej tak pokryje ten rozdil. Da se tedy cekat, ze to bude na urovni 5s, coz je sice s ohledem na kapacitu docela drzak, bohuzel v realnem zivote ma vydrz na pendrek.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).