Domů » Bleskovky » iPhone 6 má disponovat 1810 mAh baterií, větší verze dostane do vínku 2915 mAh akumulátor

iPhone 6 má disponovat 1810 mAh baterií, větší verze dostane do vínku 2915 mAh akumulátor

Představení další generace iPhonu se pomalu blíží a s každým dnem se objevují nové informace. Na internet se nyní dostaly fotografie údajných akumulátorů pro obě verze jablečného telefonu, tedy 4,7″ varianty i větší, 5,5″ verze.

Podle zveřejněných snímků by iPhone 6 se 4,7″ panelem měl nabídnout akumulátor s kapacitou 1810 mAh, zatímco větší verze s 5,5″ displejem 2915mAh baterii. Současný iPhone 5s přitom disponuje akumulátorem s kapacitou 1560 mAh. Do oficiální premiéry ale není nic jisté, nicméně snímky působí poměrně věrohodně, tak uvidíme, zda se tyto údaje 9. září potvrdí.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. mberdych (neregistrovaný)

    Jako japkar rikam, ze kapacita 1810mAh u toho mensiho by byla jedna velka bida. Apple sice umi optimalizovat, ale tohle s ohledem na vetsi displej tak pokryje ten rozdil. Da se tedy cekat, ze to bude na urovni 5s, coz je sice s ohledem na kapacitu docela drzak, bohuzel v realnem zivote ma vydrz na pendrek.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *