Domů » Bleskovky » Pro odvážné: K iPhonu si můžete objednat speciální sadu, která vám rozsvítí jablíčko

Pro odvážné: K iPhonu si můžete objednat speciální sadu, která vám rozsvítí jablíčko

Pokud patříte mezi majitele loňského iPhonu 6 (recenze) či větší „plusové“ varianty a už vás nudí běžný vzhled lesklého nakousnutého jablíčka na zadní straně, máme pro vás tip na zajímavé vylepšení. Server TheUnlockr.com totiž začal prodávat speciální sadu, se kterou lze původní jablíčko nahradit za svítící.

 

Nové „průhledné“ jablíčko doplňuje pásek s diodou, která se napájí přímo z displeje a nemělo by tedy docházet k žádnému výraznému navýšení spotřeby energie. V momentě, kdy svítí displej, svítí také jablíčko a jeho intenzitu lze upravovat zvýšením či snížením jasu displeje.

Rozhodně se jedná o zajímavou a originální úpravu, nicméně jak můžete vidět na videu, je zde vyžadována i určitá dávka zručnosti. Není asi potřeba zdůrazňovat, že „otevřením“ iPhonu přicházíte o záruku a v případě neopatrné manipulace může dojít k poškození vnitřních dílů telefonu.

Pokud vás ani tyto fakty neodradily, můžete si za 38 dolarů (cca 950 Kč) objednat sadu pro iPhone 6 Plus, případně za 35 dolarů pro iPhone 6. Pro letošní „eskové“ modely (recenze) zatím tato modifikace není k dispozici, ale podle slov autorů by měla být k dispozici během několika týdnů.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
28 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments