iPhone 11: jak by vypadal, kdyby měl rovné boky po vzoru posledních iPadů Pro?

Apple podle posledních informací letos opět představí tři iPhony, které by oproti loňské „eskové“ generaci měly přinést významnější designové a funkční změny. U vyšších modelů by se na zadní stranu měl nastěhovat tříčočkový fotoaparát, čelní strana by měla zůstat víceméně stejná, maximálně se o něco málo zmenší výřez v horní části displeje.

blankNepřehlédněte

Příští iPhone možná bude mít menší výřez. Pomoci má nová technologie

iPhone 11: Rovné boky jako iPad Pro?

Designová obměna by mohla potkat rámeček telefonu, zvláště pak pokud by se Apple inspiroval u poslední generace tabletů iPad Pro. U nich gigant z Cupertina vsadil na rovné boky, a to zejména kvůli možnosti magnetického připojení stylusu Apple Pencil. Pokud by to samé Apple učinil u příštího vlajkového iPhonu, mohl by vypadat například nějak takto.

Rovné boky měly iPhony v generacích 4, 4s, 5 a 5s, z posledního jmenovaného modelu pak vycházel ještě iPhone SE, který Apple z nabídky vyřadil loni. Jak by se vám iPhone 11 s rovnými boky líbil?

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku