Domů » Bleskovky » iPad mini 2 ve zlaté variantě na uniklé fotografii: Nechybí ani čtečka otisků prstů

iPad mini 2 ve zlaté variantě na uniklé fotografii: Nechybí ani čtečka otisků prstů

Původně se očekávalo, že nový iPad mini bude představen souběžně s iPhonem 5S již 10. září letošního roku. Nakonec jsme se však nedočkali a na novou generaci menší verze populárního tabletu si budeme muset ještě chvíli počkat, konkrétně se spekuluje o termínu představení 22. října. Na internetu se nyní objevil snímek, který chystanou novinku ukazuje ve zlaté barvě, v níž je možné zakoupit také nový iPhone 5s. Na něm zároveň můžeme vidět, že kolem tlačítka Home je, stejně jako u jablečného telefonu, stříbrný kroužek, a dá se tak očekávat přítomnost čtečky otisků prstů.

  

O pravosti snímků přesvědčeni nejsme, úniky a spekulace v případě iPhone 5s a 5c však byly poměrně přesné a tak se dá očekávat, že tomu u iPadu mini bude stejně. A pokud by se jednalo pouze o podvod, není vyloučeno, že skutečnost nakonec bude velmi obdobná.

New iPad Mini 2 "Retina" Parts Leaked? (First Look + Comparison)

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. Neni to skôr nejaký render?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).