Sledujte nás na YouTube

iPad mini 2 ve zlaté variantě na uniklé fotografii: Nechybí ani čtečka otisků prstů

Původně se očekávalo, že nový iPad mini bude představen souběžně s iPhonem 5S již 10. září letošního roku. Nakonec jsme se však nedočkali a na novou generaci menší verze populárního tabletu si budeme muset ještě chvíli počkat, konkrétně se spekuluje o termínu představení 22. října. Na internetu se nyní objevil snímek, který chystanou novinku ukazuje ve zlaté barvě, v níž je možné zakoupit také nový iPhone 5s. Na něm zároveň můžeme vidět, že kolem tlačítka Home je, stejně jako u jablečného telefonu, stříbrný kroužek, a dá se tak očekávat přítomnost čtečky otisků prstů.

  

O pravosti snímků přesvědčeni nejsme, úniky a spekulace v případě iPhone 5s a 5c však byly poměrně přesné a tak se dá očekávat, že tomu u iPadu mini bude stejně. A pokud by se jednalo pouze o podvod, není vyloučeno, že skutečnost nakonec bude velmi obdobná.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. mino (neregistrovaný)

    Neni to skôr nejaký render?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *