Domů » Bleskovky » Internetová TV Kuki vylepšuje mobilní aplikaci pro Android a iOS

Internetová TV Kuki vylepšuje mobilní aplikaci pro Android a iOS

Českou internetovou televizi Kuki nemusíte sledovat pouze na chytrých televizích či v internetových prohlížečích, ale také na mobilních zařízeních. Aplikace pro telefony a tablety s operačními systémy Android a iOS se konečně dočkala vylepšení v podobě betaverze 2.0, která je určená pro Android 5.1 a vyšší a iOS 11 a vyšší.

Kuki
Cena: zdarma
‎Kuki
‎Kuki
Cena: zdarma

Kromě intuitivního prostředí a nového vyhledávání předplatitelé ocení také výběr z více než 30 000 televizních pořadů, zpětné přehrávání až 7 dní nazpět, možnost sledovat filmy a seriály na celém území Evropské unie nebo podporu pro Google Chromecast či Apple AirPlay.

Kuki

Pro technicky méně zdatné uživatele připravila Kuki také podrobný návod, který nenechá žádného předplatitele dlouho tápat.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).