Domů » Bleskovky » Instagram pro Android se dočkal výraznější aktualizace, přináší nový vzhled

Instagram pro Android se dočkal výraznější aktualizace, přináší nový vzhled

Instagram je zejména mezi mladými uživateli velmi oblíbenou službou pro sdílení fotografií a krátkých videí o délce 15 vteřin. Apliakce pro Android se před několika hodinami dočkala výraznější aktualizace na verzi 5.1, která přináší změny především v uživatelském prostředí a více vsází na flat design. Autoři rovněž zmenšili kód aplikace a zapracovali na optimalizaci, díky čemuž je teď Instagram dvakrát rychlejší než předtím, čehož si všimnete ihned po spuštění.

  

Výraznější změnou prošly také ovládací prvky, vylepšená grafika je zkrátka vidět úplně všude. Aktualizace se dočkala také verze pro iOS, nicméně tam jde pouze o drobné změny; klíčové úpravy se tentokrát týkají pouze verze pro Android. Instagram Beta pro Windows Phone 8 zatím zůstává bez aktualizace.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Johny (neregistrovaný)

    2014: „…Instagram Beta pro Windows Phone8…“? :D

    [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).