Domů » Bleskovky » Ikona v iOS prozrazuje podobu příštích AirPodů. Podívejte se, jak by mohly vypadat

Ikona v iOS prozrazuje podobu příštích AirPodů. Podívejte se, jak by mohly vypadat

První generace bezdrátových sluchátek AirPods byla představena před třemi roky, letošní update byl pouze kosmetický a navenek nepřinesl vůbec žádné změny. Těch bychom se měli dočkat až s třetí generací, která pravděpodobně dorazí někdy v příštím roce.

Jiný tvar a potlačení okolního hluku

Příchod nových AirPods naznačuje nová verze iOS 13.2 beta, v jejímž kódu jsou na několika řádcích zmínky o aktivním potlačení okolního hluku, což je funkce, kterou současné AirPods nedisponují. Kromě toho se v iOS 13.2 nachází následující ikona.

airpods

V minulosti se již několikrát stalo, že silueta na ikoně v beta verzi systému odhalila přibližnou podobu chystaného reálného zařízení, proto na základě tohoto obrázku vzniklo několik fanouškovských renderů, ten nejpovedenější patrně od @riephuber.

airpods 3

Pokud by takto měla skutečně nová generace AirPods vypadat, můžeme se těšit na přepracovaný design s kratšími nožičkami a gumovými náušníky, které by mohlo jít vyměňovat. Podobný tvar plastového těla odhalil i obrázek zveřejněný na SlashLeaks.

airpods 3 2

Nové AirPods by mohly být představeny na začátku příštího roku společně se spekulovaným nástupcem smartphonu iPhone SE.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.