Domů » Články » iGET GBV6100 je telefon s odolností vojáka, a navíc se sympatickou cenou

iGET GBV6100 je telefon s odolností vojáka, a navíc se sympatickou cenou

Bojíte se, že upustíte telefon a hned vám praskne displej? Hledáte přístroj, který se nezalekne vody, prachu a vysokých teplot? Pokud jsou vaše odpovědi ano, čtěte dál! Máme pro vás tip na smartphone, u kterého poškození jen tak nehrozí.

800 600 iget 6100

Vojenský standard v odolnosti

Doba je uspěchaná a lehce se vám může stát, že vám telefon upadne nebo do vás někdo strčí v přeplněné tramvaji nebo autobusu. Výměna displeje se následně pěkně prodraží, nedej bože, když vám odejde nějaká součástka uvnitř přístroje.

gbv6100 standardy

iGET Blackview GBV6100 působí díky zrcadlovému designu elegantně, střepů se ovšem bát nemusíte. Odolné sklo Corning Gorilla Glass chrání telefon proti poškrábání z přední i ze zadní strany. Můžete si tak plně užívat 6.88″ HD IPS displej bez strachu z poškrábání.

Parádní výdrž, bezproblémový chod

Vyrazte na cesty a mějte jistotu, že energie vám nedojde. Baterie s velkou kapacitou 5 580 mAh potěší i ty nejnáročnější uživatele. Energie budete mít tolik, že svým telefonem můžete nabíjet i ostatní zařízení.

gbv6100 baterie

Rychlý a plynulý výkon zajistí čtyřjádrový procesor a díky 3 GB RAM operační paměti nemusíte mít obavy, že by se smartphone sekal při spuštění i více aplikací najednou. K dispozici máte 16 GB interní paměti, kterou můžete samozřejmě navýšit paměťovou kartou.

gbv6100 baterie sdilena

Operační systém Android 9.0 s umělou inteligencí je základem pro hladké fungování všech úkonů. Mobilní telefon disponuje také Wi-Fi připojením na 2.4 GHz a nejnovějším Bluetooth ve verzi 5.0.

Krásné fotky ve dne, v noci i pod vodou

Duální zadní fotoaparát s umělou inteligencí si poradí s pořízením pěkného snímku i v horších světelných podmínkách a díky odolnosti telefonu dokonce i pod vodou. Se speciálním podvodním režimem tak můžete bez obav fotit na divoké vodě i při potápění. S režimem Beauty proměníte svá selfie v dokonalost.

gbv6100 iget

Přesnost, se kterou se neztratíte

Se čtyřmi navigačními systémy se neztratíte. Díky vzájemné kombinaci signálů je určení polohy i navigace daleko přesnější a spolehlivější, což pomůže například uprostřed lesa, kde běžný signál nenajdete.

Na nákupy jen s telefonem

Díky technologii NFC a podpoře Google Pay už nemusíte mít u sebe žádnou platební kartu, ani lítačku, nebo vstupní kartu do práce. Prostě jen přiložíte telefon a vše je zařízeno. Bezpečně a rychle.

gbv6100 nfc

Sečteno, podtrženo

Telefon s cenovkou 5 990 Kč je nabitý nejužitečnějšími vlastnostmi a díky své odolnosti potěší především uživatele, kteří mají rádi dobrodružství a nové výzvy. Zaujme také velká výdrž baterie, prémiové funkce GPS a kvalitní fotoaparát.

gbv6100 gorilaglass

Pokud vás iGET BLACKVIEW GBV6100 zaujal, můžete si ho zakoupit zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.