Cena:

IFA bude první postkoronavirovou technologickou akcí. Veřejnost se ale na ni nedostane

V letošním roce jsme byli ochuzeni o velkou spoustu zajímavých technologických akcí, většina nových produktů tak musela být představena online. Technologičtí giganti své příští fyzické tiskovky uskuteční nejdříve v příštím roce, ovšem první technologický „veletrh“ proběhne mnohem dříve – už na konci letošních letních prázdnin.

Čtyři samostatné akce bez přístupu veřejnosti

Organizátoři tradičního berlínského veletrhu IFA oznámili, že se letošní ročník odehraje ve fyzické formě v původním termínu, avšak s vyloučením veřejnosti. Akce bude rozdělena do čtyř samostatných událostí ve dnech 3. – 5. září, přičemž každá z nich bude omezena na 1 000 účastníků. Konečně se tak po dlouhé době najde událost, na které se budou moci setkávat zástupci jednotlivých společností, aby se domlouvali na budoucí spolupráci či uzavírali nová partnerství. Chybět nebudou ani startupy, které teprve čekají na svoji příležitost.

Tenhle obrázek letos na IFA neuvidíme

Nás bude nejvíce zajímat akce IFA Global Press Conference, na kterou budou sezváni novináři z celého světa, aby uzřely nové produkty, které zaplaví pulty obchodů před vánoční sezonou. Seznam účastníků prozatím není známý, doufáme však, že představené novinky nakopnou všechna odvětví, která jsou kvůli koronavirové krizi v útlumu.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.