Domů » Bleskovky » Huawei Watch 2 se brzy dočkají nástupce. Máme detailní rendery i parametry

Huawei Watch 2 se brzy dočkají nástupce. Máme detailní rendery i parametry

Společnost Huawei už brzy představí novou generaci svých chytrých hodinek. O její předběžnou premiéru se tradičně postaral @evleaks, podle něj nový model překvapivě neponese název Huawei Watch 3, ale pouze Watch 2 (2018). Důvod je zřejmý – nebude se jednat o plnohodnotného nástupce, ale pouze refresh druhé generace.

Patrně se tak nedočkáme „revolučního“ hodinkového čipsetu, který Qualcomm připravuje, ale pouze osvědčeného čipu Snapdragon 2100. Jemu by mělo být k ruce 768 MB RAM, interní paměť má zůstat na kapacitě 4 GB. Měnit se nebude ani displej, zůstane kruhový OLED panel s úhlopříčkou 1,2″ a rozlišením 390 × 390 pixelů. Stejná bude i bezdrátová konektivita a plejáda senzorů, ta se má navíc rozšířit o geomagnetický senzor a snímač vlhkosti vzduchu.

 

Vzhled zůstává

Design příliš velkých změn nedozná, liší se snad jen vzhled pásku v místě uchycení, zřejmě se také dočkáme nových barviček. Kdy budou nové Huawei Watch oznámeny, není zatím jasné; zajímavé však je, že @evleaks svůj tweet smazal. Že by se Huawei tato předčasná premiéra nelíbila?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Matěj Vozdek

  A opět hnusný plastový cosi… Škoda, že se Huawei tak těžce odklonil od elegantních hodinek jako byla první generace :/

  • Presne tak … od elegance k tuctovym poutovym plastakum :-(.

  • Tomáš Štěrba

   Podobně názor. Mi se tyhle hodinky líbí, jsem sportovně zaměřený, ale jedničky byly designová pecka cílená na úplně jiné publikum. HW měli zachovat obě vzhledové varianty současně. Třeba obrok upgradovat klasiku, obrok sport design. Hezky na střídačku.

  • Hmm, přidávám se – četl jsem tenhle článek s nadějí, že jedničky konečně dostanou nástupce.. přecejen displej začíná být trošku vysvícený a morálně už taky začínají zastarávat. Tak zase nic..

 2. Taky se přidávám. Kromě Motorol a Huawei watch první generace na trhu nejsou rozumné kovové hodinky. Všichni vyrábí tyhle plastový hračky.
  Stále mám první generaci Huawei a čekám, až někdo vyrobí nástupce

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).