Domů » Bleskovky » Huawei se opět spojuje s Jaromírem Jágrem. Nová kampaň chce inspirovat lidi

Huawei se opět spojuje s Jaromírem Jágrem. Nová kampaň chce inspirovat lidi

V nové spuštěné kampani s Jaromírem Jágrem Huawei vyzývá lidi, aby sdíleli své příběhy, které následně zveřejní, aby se jimi mohli ostatní inspirovat. Kampaň předává jasné a silné sdělení: pracujte na sobě, při každém pádu vstaňte a nenechte se nikým odradit, ať už je váš sen jakýkoliv.

Vlastní příběh je důležité nejen žít, ale také se o něj podělit a tím inspirovat a motivovat ostatní. Huawei lidi vyzývá, aby si svoji vášeň a cestu za svým snem nenechali jen pro sebe. Svůj příběh mohou vložit na speciální webovou stránku. Jejich životní cestu se všemi pády i zaslouženými úspěchy pak Huawei zveřejní. Ti, kteří budou mít odvahu sdílet osobní příběh získají pozvánku na motivační webinář vedený Michalem Worochem, cestovatelem a objevitelem upoutaným na vozík.

Jagr Huawei 2019

Iniciativu provází kampaň a televizní spot s Jaromírem Jágrem. Ten nastiňuje příběhy různých lidí, jejich zapálení a úsilí. „Spolu s Huawei chceme ukázat, že by se člověk neměl vzdát svojí vášně a dodat tak lidem odvahu a sílu překonávat překážky. Když spadnete, postavte se a zkuste to ještě jednou. Když vás odrazují, dokažte jim, že se mýlili. Není důležité jak tvrdé rány dostáváte, ale jak se nimi umíte vypořádat,” říká ke spotu Jaromír Jágr. Slavný hokejista se jako tvář kampaně objeví také na billboardech a dalších reklamních formátech.

HUAWEI: Ty největší příběhy si píšeme sami

 „Vytvořili jsme silnou kampaň plnou emocí a příběhů lidí, která ukazuje, že splnit svůj cíl nemusí být vůbec lehké. Inspirací pro naši nejnovější reklamu byla mimo jiné také každodenní tvrdá práce společnosti Huawei. Také píšeme náš vlastní a nelehký příběh,” říká PR manažerka Huawei Gabriela Löbel. Na kampaň s Jaromírem Jágrem v lednu příštího roku naváže lokální aktivace na sociálních sítích.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

4 komentářů

  1. A jabko mu málem vypadlo z kalhot :-)

  2. Ukaž kapsy Jardo :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).