Domů » Bleskovky » Huawei překonal další milník: 10 milionů prodaných modelů P20 a P20 Pro

Huawei překonal další milník: 10 milionů prodaných modelů P20 a P20 Pro

Společnost Huawei oznámila, že během prvních pěti měsíců od uvedení modelů Huawei P20 a P20 Pro (recenze) na trh prodala 10 milionů zařízení, což je velmi slušné číslo. Nejvíce se značce dařilo na domácím čínském trhu a pak také v západní Evropě.

Velmi nás těší přijetí prémiové řady P20 mezi globálními zákazníky. Tím, že jsme dosáhli 10-milionového prodeje, jsme si nastavili laťku opět vysoko. Budeme ji brát ale jako povzbuzení, které nás bude pohánět v tom, co dovedeme nejlépe – vyvíjet a doručovat přelomové technologie do rukou zákazníků po celém světě,“ řekl Kevin Ho, prezident divize Smartphones Huawei Consumer Business Group.

Huawei P20 Pro bude nově dostupný i ve verzi s koženými žády. V ČR se s ním zatím bohužel nepočítá.
Huawei P20 Pro bude nově dostupný i ve verzi s koženými žády. V ČR se s ním zatím bohužel nepočítá.

Na IFA 2018 v Berlíně značka Huawei odhalila nové varianty modelů P20, a to Morpho Aurora a Pearl White. Kromě toho jsme se dočkali také speciální edice Huawei P20 Pro s černými nebo hnědými koženými zády. Podle našich informací se prozatím s uvedením kožených verzí na náš trh nepočítá, což je myslím velká škoda.

Huawei P20 Pro: videorecenze

Huawei P20 Pro: recenze

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Subscribe
Upozornit na
guest
19 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments