Domů » Bleskovky » Huawei pracuje na tabletu se stylovým průstřelem v displeji

Huawei pracuje na tabletu se stylovým průstřelem v displeji

Výřezy v displeji pro selfie kamerku jsme dosud viděli pouze u smartphonů, společnost Huawei ale údajně tento prvek propašuje i do svých tabletů. Prvním takovým modelem by měl být desetipalcový tablet MediaPad M7, který se v minulých dnech objevil v nejen na renderech, ale i na živé fotografii.

huawei mediapad m7 1

MediaPad M7: desetipalcový tablet s otvorem v displeji

Proč Huawei bude vrtat do displeje tabletu nám v tuto chvíli příliš velký smysl nedává – rámečky okolo displeje evidentně projdou dietou, ne však tak drastickou, aby se do nich přední kamera nevešla. Možná tak chce čínský výrobce zaujmout, i když si myslíme, že tablet bude zajímavý v jiných oblastech. Má se jednat o vlajkový model, který bude pohánět výkonný čipset Kirin 990 ve spolupráci s 8 GB RAM, pro ukládání dat má sloužit až 256GB paměť.

huawei mediapad m7 2

Tablet půjde ovládat nejen prstem, ale i magneticky připojitelným stylusem M Pen, popř. přídavnou klávesnicí, která bude zároveň sloužit jako kryt displeje. Tímto příslušenstvím se bude chtít MediaPad M7 dostat do výběrových řízení zájemců volících Samsung Galaxy Tab S6, iPad Pro, Microsoft Surface Pro a další podobná zařízením 2 v 1.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mlok
Anonym
Mlok
Offline

Kokos fakt stylovka no..

uni
Uživatel
uni
Offline

Tak tohle je fakt už demence….