Domů » Bleskovky » Huawei P8 se společně s chytrým náramkem TalkBand B2 začaly prodávat v ČR: Známe ceny

Huawei P8 se společně s chytrým náramkem TalkBand B2 začaly prodávat v ČR: Známe ceny

Od dnešního dne je na českém trhu dostupný nová generace vlajkového modelu Huawei P8 (recenze), která láká na elegantní design a kovové tělo, kompaktní rozměry, výkonný hardware, kvalitní displej a především skvělý poměr ceny a výkonu. Oficiální cena byla stanovena na 12 990 Kč včetně DPH, což je výrazně méně, než za kolik u nás své top modely nabízejí ostatní výrobci. V druhé polovině letošního roku by se také měla objevit varianta s 64GB interní paměti, která už cenově tak výhodná nebude, prodávat by se měla za 15 990 Kč.


Huawei P8 se začal prodávat v ČR, cena překvapí

  

Kromě modelu P8 se v České republice začala prodávat také další generace chytrého náramku TalkBand B2 (preview), TalkBand B2 je k dostání na volném trhu ve standardním černém nebo stříbrném barevném provedení s pryžovým řemínkem za doporučenou maloobchodní cenu 4 590 Kč, nebo v prémiovém zlatém barevném provedení s koženým páskem za 6 790 Kč včetně DPH. Bílá varianta se u nás zatím neprodává.


Huawei TalkBand B2 je chytrý Bluetooth náramek s telefonním sluchátkem

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. petr (neregistrovaný)

    No nevím,ale nepřijde mi kapacita 64 GB s tímto telefonem a cenovkou cca 16k jako nevýhodná. Co si autor představuje jako výhodnou cenovku ve srovnání se základním modelem? Pořád se pohybujeme ve srovnání třeba se Samsungem,který si za stejnou kapacitu vnitřní paměti a nerozšířitelné řekne o podstatně vyšší cenu a u ostatních výrobců tomu není jinak. I když na druhou stranu Huawei ještě pořád nemá tak velkou spotřebitelskou důvěru jako provařené značky. I tak se mi ta cenovka vzhledem ke konkurenci zdá celkem výhodná.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).