Domů » Bleskovky » Huawei P30 Pro dostává první aktualizaci. Jaké novinky přináší?

Huawei P30 Pro dostává první aktualizaci. Jaké novinky přináší?

Majitelé smartphonu Huawei P30 Pro dnes večer obdrželi první aktualizaci softwaru (označení C431E4R2P2, verze 9.1.0.124). Ta přináší optimalizace a zrychlení v aplikaci Fotoaparát, dále opravuje problém, který způsoboval desynchronizaci zvuku a videa během přehrávání videí na Instagramu zaznamenaných v hands-free režimu.

Huawei P30 Pro aktualizace

Nepřehlédněte – Takhle fotí Huawei P30 Pro. Kompaktní fotoaparáty v ohrožení?


Update dále řeší bug, který v některých případech znemožňoval využívat klávesnici Swiftkey. Dále opravuje chybu, při které nemohly být správně odesílány e-maily s obrázky. Vítanou novinkou je podpora pro oznámení aplikací třetích stran na Always On obrazovce.

Huawei P30 Pro dostává první aktualizaci. Jaké novinky přináší?
Huawei P30 Pro dostává první aktualizaci. Jaké novinky přináší?

Aktualizační balíček dále vylepšuje odemykání skrze čtečku otisků prstů v displeji a přináší poslední bezpečnostní aktualizace. Jeho velikost je 404 MB.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jaromír
Anonym
Jaromír

Po této aktualizaci se foťák chová divně, často se mu nechce ostřit ani na foto ani na video. Konzultoval jsem to s Huawei linkou a poradili mi vymazat cache telefonu /při zapnutí mačkat zapínací tlačíko a tlačítko zvýšení hlasitosti dohromady/. Pak to fungovalo opět jen do doby než jsem změnil tovární nastavení foťáku.
Hezký den