Domů » Bleskovky » Huawei Nova 6 SE se odhaluje. Zadní stranu si vypůjčil z iPhone 11 Pro

Huawei Nova 6 SE se odhaluje. Zadní stranu si vypůjčil z iPhone 11 Pro

Huawei i přes obchodní válku se svými modely slaví úspěchy. Před nedávnem internet poodhalil možnou podobu chystané novinky Huawei Nova 6 SE. Ta má být derivátem modelu Nova 5T a představení bychom se mohli dočkat už za pár dní, konkrétně 5. prosince.

huawei nova 6 SE 2
Jméno a výbava modelu Nova 6 SE už nejsou díky čínským dokumentům tajemstvím

Se zadní stranou se však designéři moc nenadřeli. Inspirací tu nebyl nikdo jiný než iPhone 11 Pro. Okolí fotoaparátu kopíruje i nadzvednutou plochu zadní strany a ke vzhledu úplné kopie chybí už jenom vystouplé okruží samotných čoček.

huawei nova 6 SE
Design zadní strany nápadně připomíná vzhled iPhone 11 Pro

Tím však podobnost končí a na přední straně najdeme IPS displej s průstřelem na levé straně displeje. Tlačítko zamykání bude zároveň sloužit i jako čtečka otisku prstů a pravou stranu bude sdílet s kolébkou hlasitosti. Oproti modelům od Apple bude Nova 6 SE disponovat hned čtyřmi fotoaparáty, o kterých však nemáme žádné podrobné informace.

huawei nova 6 se renders leaked
Huawei Nova 6 SE bude zástupcem střední třídy s povědomým designem

V útrobách chystané novinky bude tikat procesor Huawei Kirin 810 s dosud neznámou velikostí operační paměti RAM. Vhod přijde také podpora 40W nabíjení, které má například vlajkový model Huawei P30 Pro a další. O bezdrátovém nabíjení zatím informace nejsou. Do představení, které se koná 5. prosince, však zbývá nějaký čas a je možné, že se o chystané novince budeme postupně dozvídat více podrobností.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
xzeit
Uživatel
xzeit
Offline

Přesně to samé můžeš napsat, že iPhone 11 je zase podle Huawei mate 20 pro.