Domů » Bleskovky » Huawei láká na prodlouženou záruku, ochranu displeje zdarma a slevy na opravu

Huawei láká na prodlouženou záruku, ochranu displeje zdarma a slevy na opravu

České zastoupení značky Huawei přináší v rámci vánoční servisní akce několik zajímavých benefitů určených jak pro stávající zákazníky, tak i pro ty, kteří v dohledné době plánují koupi smartphonu.

Až 3 měsíce záruky navíc

Ať už vlastníte zařízení Huawei, nebo si ho po dobu kampaně plánujete pořídit, u vybraných modelů si nyní můžete prodloužit záruční dobu o 90 dní. Benefit si aktivujete v předinstalované aplikaci HiCare. Nabídka se vztahuje na smartphony P smart 2019, P smart Z, Mate 20 Pro, nova 5T, P20, P20 lite, P20 Pro, P30, P30 lite, P30 Pro, Y5 2019, Y6 2019, Y7 2019 a tablet MediaPad T5 10.

Ochranná fólie na displej zdarma

Chraňte svůj displej před poškrábáním. Pro vybrané modely je připravena ochranná fólie zdarma, a to včetně její profesionální aplikace.

huawei servis

Akce platí pro majitele následujících modelů, a to bez ohledu na záruční stav: Mate 10 lite, Mate 10 Pro, Mate 20 lite, P smart, P smart 2019, P10, P10 lite, P20, P20 lite, P20 Pro, P30, P30 Lite, P30 Pro, P9, P9 lite, P9 lite 2017 a Y6 Prime 2018.

Sleva 20 % na nezáruční opravu a malý dárek

Máte rozbitý displej, či jiné poškození telefonu, na které se nevztahuje záruka? Připravili jsme pro vás 20% slevu na výměnu displeje nebo základní desky. V době Vánoc a nového roku si pro vás Huawei navíc připravil také malý dárek ke každé opravě ve vybraných autorizovaných servisních centrech.

Akce trvá od 2. prosince do 12. ledna 2020. Více informací a aktuální seznam autorizovaných servisních center naleznete na této stránce.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

  1. Prodlouženo 😁

  2. 3 měsíce navíc? Aby se nepředali 😁

  3. Marek Studnicka

    Podpora od Josef Huafan jsou jen blitky,podpora není žádná-jen žvásty!!!A celý Huawei je jen komedie-jsem rád,že jsem tuhle podvodnou grupu vyzkoušel a jsem pryč!!!I Samsung,který nemusím se o své zákazníky stará lépe,než celý Chua Chej s Josefem podvod Cmarem-tak to je.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).