Domů » Články » HTC Wings: Důstojný nástupce smartphonu Vox

HTC Wings: Důstojný nástupce smartphonu Vox

1Smartphone HTC Vox se ještě ani nezačal prodávat, a v HTC už pracují na jeho nástupci, který má kódové jméno Wings. O tomto telefonu jsme již dříve psali zde, v té době ale u technické specifikace zůstávalo několik otazníků. Díky serveru PDAdb.net se s vámi můžeme podělit o aktualizované parametry, které vypadají opravdu lákavě. Stejně jako Vox bude i Wings disponovat výsuvnou QWERTY klávesnicí, která zaručí pohodlné a hlavně rychlé psaní. Díky 400Mhz procesoru od Samsungu bude práce ve Windows Mobile 6 Standard opravdu rychlá; výrobce tento procesor použil záměrně kvůli technologii UMTS/HSDPA (videohovory), samozřejmostí je i telefonování přes Skype.

Wings nabídne také Wi-Fi 802.11b/g a Bluetooth ve verzi 2.0. Displej s úhlopříčkou 2.4″ má rozlišení 240x320px, a zobrazí 65k barevných odstínů. S pamětí je na tom přístroj celkem dobře, u smartphone platformy kombinace 64MB RAM/128MB ROM určitě nikoho neurazí. A aby toho nebylo málo, přidal výrobce také GPS čip SiRF Star III, 2Mpx fotoaparát s Makro režimem a přisvětlovací diodou, a samozřejmě také přední VGA kamerku pro videohovory. Baterie by měla mít kapacitu 1050mAh. Na uniklém renderu zatím chybí joystick (ten by měl být podobný jako u Voxe).


-

Kompletní hardwarové parametry naleznete v našem Katalogu smartphonů.

Zdroje: SmartphoneThoughts, PDAdb.net


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kato
Uživatel
Kato

Jako jo – fajne – jenom mi nejak nedochazi, proc uz tomu rovnou neprasknou WM 4 PPC..

alternativ
Uživatel
alternativ

Snad proto,ze to nema dotykac a poptavka po smartphonech je jeste porad asi dost velka, aby prodavali i tyto pristroje.

shark
Uživatel
shark

sakris…kdyby to tak melo dotykovej…to by byla bomba…i kdyz je mi jasny, ze to me rozdeluje , tak tady by mohl udelat spolecne s htc vyjimku a udelat dotykovej…pak bych nevahal ani vterinu a sel do toho…