Domů » Bleskovky » HTC vylepšilo pouzdro Dot View Case o tapety a nová gesta

HTC vylepšilo pouzdro Dot View Case o tapety a nová gesta

Ke svému HTC One M8 (recenze) můžete dokoupit zajímavé flipové pouzdro Dot View, které umí zobrazovat notifikace skrze drobné otvory po celé přední straně, aniž by bylo nutné jej odklápět. Spolu s aktuálním časem, počasím a upozorněními si nyní můžete nastavit také tapetu, přičemž na výběr máte z osmnácti přednastavených či vlastního obrázku.

Nutno podotknout, že ne každá fotka bude skrze miniaturní otvory vypadat dobře, z těch základních od HTC si nicméně vybere každý. Mimo to je také nově možno posouváním do stran procházet jednotlivé notifikace a vytočit tři poslední volaná čísla. Kryt seženete v českých e-shopech za cenu od cca 600 Kč.

Mrkněte se, kde HTC One seženete za nejlepší cenu…

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. tarabasek (neregistrovaný)

    Až na to, že s většinou tapet není moc dobře vidět čas nebo počasí… A bez tapety se nyní zobrazí čas i počasí, takže bez tapety jsem skončil i já… A jelikož přes Dot View se stejně moc notifikací neukazuje, tak to posouvání.. jako dobrý, ale já to asi moc nevyužiju… HTC by mohlo ještě trochu zapracovat

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).