TOPlist

HTC TyTN jako i-Mate JasJam + přehled ostatních distribucí !

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

i-mate JasJamV současné době je bezesporu nejvíce sledovaným zařízením HTC TyTN, dříve známý jako HTC Hermes. Zatímco v České republice je první dodávka zařízení beznadějně vyprodána a čeká se na další zásoby, ve světě se TyTN začíná prodávat i v dalších distribucích. Kromě Dopodu, o kterém jsme informovali zde, se TyTN objeví také v nabídce distributora i-Mate, a sice jako JasJam. Po hardwarové stránce se jedná o totožně vybavená zařízení, avšak designově se JasJam od TyTNa trochu liší, a jeho vzhled na mě celkově dělá lepší dojem.

Kromě jiné barvy (TyTN je laděný do světlé, JasJam do tmavé), se telefony liší hlavně v designu ovládacích tlačítek na přední straně. Zatímco u TyTNa jsou tlačítka zcela plochá, JasJam je má trochu vypouklé, což nejen že lépe vypadá, ale je i příjemnější na dotek. Hardwarová klávesnice je zcela totožná, tedy všech 41 kláves je zasazeno do oválného tvaru, který obklopuje plast.

Fotografie JasJama z ruského serveru i-on.ru (všimněte si znaků na hw klávesnici)1 2

Přehled současných distribucí HTC TyTNa
Tip: Klikněte na obrázky pro zobrazení jejich plné velikosti

Zdroje: CoolSmartphone, MSmobileNews, i-on

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku