HTC TyTN by se mohl objevit v nabídce společnosti Telefónica O2 Czech republic (Eurotel)

Objeví se HTC TyTN v jejich nabídce ?Pokud máte pocit, že se SmartMania tento týden pod záplavami novinek o Hermesovi přeměnila v TyTNmanii, pak vězte, že se jedná pouze o dočasný poprask způsobený uvedením této novinky na trh. Nejen u nás, ale i v zahraničí se TyTN těší neobvyklé popularitě, o čemž svědčí i neuvěřitelně rychle rostoucí komunita.

Před několika dny jsme informovali, že český T-Mobile zatím MDA Vario II do své nabídky zařadit nehodlá. Zeptali jsme se však tiskového mluvčí společnosti Telefónica O2 Czech Republic, Martina Žabky, zda uvažují o zařazení HTC TyTNa do své nabídky. Bylo mi potvrzeno, že v současné době toto zařízení testují, avšak zatím není rozhodnuto, zda se v nabídce skutečně objeví.

Můj názor je, že se s TyTNem u tohoto operátora setkáme, a nebude to dlouho trvat. Telefónica O2 už má nějaký ten pátek spuštěnou UMTS síť, byť oficiálně pouze v Praze a Brně. Zde je také možné využívat technologie HSDPA, jenž přináší ještě vyšší přenosové rychlosti do sítí třetí generace. A jistě už víte, že i TyTN technologii HSDPA podporuje. Mohu vám také prozradit, že HTC TyTN je konečně na cestě do redakce. a vy se tak můžete těšit na jeho recenzi.

O tomto zařízení jsme dále napsali
Dopod chystá dvě verze HTC TyTNa
HTC TyTN jako i-Mate JasJam
MDA Vario II je v nabídce evropského T-Mobilu
První tweakovací utilita pro HTC TyTNa je na světě
Hardwarové parametry HTC TyTNa jsou v Katalogu PocketPC

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku