Domů » Bleskovky » HTC potvrzuje, které ze svých telefonů povýší na Android 8.0

HTC potvrzuje, které ze svých telefonů povýší na Android 8.0

Google v tomto týdnu vypustil do éteru nový Android 8.0 Oreo, který jako první dorazí na zařízení Pixel a Nexus, poté se začne objevovat i u zařízení ostatních výrobců. Které telefony by mohly nový Android dostat, jsme si shrnuli ve včerejším článku, nyní se k tématu upgradu starších modelů oficiálně vyjádřilo HTC.

Americká pobočka na Twitteru potvrdila naše domněnky – Oreo globálně zamíří na modely HTC 10, U11 a U Ultra, aktualizace případných dalších modelů má být oznámena později (ale prý brzy).

Google uvolnil Android 8.0: první se dočkali majitelé Pixelů a Nexusů

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).