Domů » Bleskovky » HTC One (M8) Eye na prvním renderu: K nerozeznání od originálu, ale s lepším fotoaparátem

HTC One (M8) Eye na prvním renderu: K nerozeznání od originálu, ale s lepším fotoaparátem

Už příští týden by měla být představena inovovaná vlajková loď společnosti HTC, model One (M8) Eye. Podle posledních informací se má hardwarově jednat o totožný model, jako původní kovový telefon HTC One, jedinou novinkou má být 13megapixelový fotoaparát, který nahradí původní 4Mpx snímač.

  

Podle uniklého tiskového snímku nepřijdou žádné změny ani v oblasti designu, HTC One Eye jako by z oka vypadl původnímu HTC One. Patrně se tedy bude jednat o podobnou evoluci, jakou před dvěma roky provedlo HTC s modelem One X, který byl po půl roce inovován na verzi One X+.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Martin II (neregistrovaný)

    Autor: „…původní 4Mpx čočku..“. Uz som to raz pisal u inehoclanku – sosovka nema megapixely. Je mi jasne co chcel autor povedat ale neda mi to… :)

    • Jakub Karásek

      Píšu čočku, myslím snímač, to je snad jasné, ne? :)) Díky za upozornění, opraveno :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).