Sledujte nás na YouTube

HTC Desire Eye: 13Mpx kamerka na přední straně

Na twitterovém kanálu @upleaks se objevila informace o novém zařízení z dílen HTC – opravdovém selfie profesionálovi, který by se měl jmenovat HTC Desire Eye. Podle uvedených informací bude mít tento model přední kameru s rozlišením rovných 13 Mpx, takže svoje „selfíčka“ byste si měli vychutnat v opravdu brilantní kvalitě.

Z uniklých obrázků je vidět, že by tento telefon měl mít plastové tělo s červeným a modrým rámečkem. Displej by měl nabízet full HD rozlišení na úhlopříčce 5,2″, pracovat bude na výkonném čipsetu Snapdragon 801 se čtyřjádrovým procesorem Krait 400 s taktem 2,3 GHz a se 2 GB RAM. Vnitřní paměť by potom měla mít kapacitu 32 GB. Kamera na zádech telefonu nabídne stejné rozlišení jako ta na přední straně, tedy 13 Mpx, oběma bude asistovat duální LED dioda pro přisvětlení tmavých scén. Telefon by měl mít stejně jako HTC One dva výkonné stereoreproduktory na přední straně.

  

Nejbližší termín, kdy bychom se představení novinky mohli dočkat, je 8. říjen 2014, kdy v New Yorku HTC pořádá konferenci, na které se předpokládá odhalení vylepšené verze HTC One (M8) Eye s upraveným zadním fotoaparátem. U něj několik let propagované ultrapixely nahradí 13Mpx snímač fotoaparátu.

Ivan Stloukal

Jeden komentář

  1. mimar48 (neregistrovaný)

    Trochu se obávám ceny. Pokud by však v HTC nastavili podobnou cenovou politiku jako LG s modelem G2 a dali rozumnou cenu, mohli by mít trhák. One M8 je totiž – až na foťák a poněkud kontroverzní duralové tělo – vážně skvělý.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *