Domů » Bleskovky » HTC Desire 12: prodejní balení prozrazuje kompletní výbavu

HTC Desire 12: prodejní balení prozrazuje kompletní výbavu

Před týdnem @evleaks prozradil, že se společnost HTC chystá oživit svoji řadu smartphonů Desire novým kouskem pojmenovaným Desire 12.

Ten zřejmě půjde ve šlépějích rok a půl starého Desire 10 Lifestyle, nabídne tak výbavu nižší střední třídy, kterou prozrazuje i fotografie oficiálního prodejního balení.

Přestože telefon bude patřit do nižších cenových pater, nabídne 5,5″ displej s moderním poměrem stran 18:9, bohužel s nižším rozlišením 720 × 1440 pixelů. Nad ním se bude nacházet 5Mpx selfie kamerka, hlavní fotoaparát na zádech se bude „pyšnit“ rozlišením 12Mpx, fázovým ostřením a záznamem Full HD videa. Mozkem zařízení má být blíže nespecifikovaný čtyřjádrový procesor od MediaTeku spolupracující se 3 GB RAM. Vnitřní paměť s kapacitou 32 GB půjde rozšířit paměťovou kartou, telefon bude také podporovat funkci dual SIM.

Bezdrátovou konektivitu bude zajišťovat Wi-Fi 802.11abgn, LTE a Bluetooth, o výdrž se postará 2 730mAh akumulátor. O designu či ceně nemáme zatím žádné informace, je však možné, že ke kompletnímu odhalení dojde již příští týden v rámci veletrhu MWC v Barceloně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).