Domů » Články » HTC bude sponzorovat tajný závod Gumball 3000 Rally

HTC bude sponzorovat tajný závod Gumball 3000 Rally

-Evropská pobočka HTC se stala hlavním sponzorem tajného závodu – Gumball 3000 Rally, který bude letos startovat 29. dubna v Londýně. Už v loňském roce tento závod společně s HTC podpořil také Microsoft a T-Mobile, letošní ročník se ale ponese výhradně v duchu HTC.

Samotná trasa závodu měří téměř 5000 kilometrů (3000 mil), po startu v Londýně (Pall Mall) účastníci zamíří do Francie, Belgie,poté přes Frankfurt do Istanbulu. Dále je silnice zavedou do Atén, odkud jejich trasa pokračuje do Dubrovníka a Bratislavy. 3. května by závodníci měli projet Prahou a pokračovat do Německa (Berlín), a odtud zase zpět do Londýna, kde by měl být 4. května závod ukončen.

-

Každý účastník závodu získá do svého automobilu HTC Artemise (T-Mobile MDA Compact III) a mapové podklady, které by měli závodníkům ulehčit orientaci a průjezdy jednotlivými státy. Za zmínku stojí také to, že se tohoto závodu zúčastňují různé celebrity; v minulých letech to byl například Tony Hawk, zpěvačka Pink nebo kontroverzní banda Jackass :-)

-

V souvislosti s touto akcí připravila HTC malou soutěž, ve které můžete vyhrát právě Artemise. Stačí zajet nejlepší čas v této flashové závodní hře.

zdroj: the::unwired

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Škoda že nejsem z Prahy, nebudeš mít možnost udělat nějaký fotky?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).