Domů » Bleskovky » HTC 10 & Samsung Galaxy S7 v testu odolnosti: Který toho vydrží nejvíce?

HTC 10 & Samsung Galaxy S7 v testu odolnosti: Který toho vydrží nejvíce?

Drop testy jsou poměrně oblíbenou činností recenzentů, kterým se do rukou dostanou nejnovější chytré telefony. Zároveň nabízejí zájemcům o novinku i určitou představu, jak moc by se měli o svůj budoucí telefon obávat v případě, že jim vyklouzne z ruky při vyndavání z kapsy. V aktuálním testu se proti kovovému HTC 10 postavil skleněný Samsung Galaxy S7. Jak si oba telefony vedly se můžete podívat na následujícím videu.

HTC 10 vs. Galaxy S7 Drop Test!

Při prvním simulovaném pádu na záda telefonu utrpěl, dle očekávání, větší újmu Samsung, vzhledem k jeho skleněné zadní straně, zatímco na HTC se objevilo jen pár škrábanců. Při pádech na hrany utrpěly oba telefony zhruba stejná poškození. Pád na displej pak zvládl Samsung pouze jeden, při kterém displej přestal fungovat, HTC ke stejnému výsledku potřebovalo 32 dalších pádů, přičemž do té doby displej stále fungoval a dal se ovládat. U Samsungu se nejspíše jednalo o nešťastnou náhodu, nicméně i to se může při běžném používání stát. Současná vlajková loď HTC si však nevedla vůbec špatně, dokonce se v redakci PhoneBuff stala neodolnějším telefonem, který zde dosud testovali.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments