Domů » Bleskovky » HTC 10 dostává nugátovou aktualizaci, brzy se mohou těšit další tři smartphony

HTC 10 dostává nugátovou aktualizaci, brzy se mohou těšit další tři smartphony

Společnost HTC se do aktualizací svých stávajících smartphonů na Android 7.0 Nougat pořádně obula. Update pro neblokované modely HTC 10 z americké distribuce přišel už na konci loňského roku, byl však kvůli blíže nespecifikovaným chybám pozastaven (více informací) a znovu se začíná rozbíhat teprve nyní, a to včetně zařízení z evropské distribuce. Kromě toho se Nougatu postupně dočkávají i další tři smartphony tchajwanského výrobce.

Recenze HTC 10: Návrat mezi elitu

HTC 10 zatím dostává Nougat pouze ve Velké Británii, ostatní země by se však podle oficiálního zdroje měly dočkat brzy. Aktualizace má velikost 1,17 GB a je dostupná OTA.

Na Nougat se může těšit i HTC 10 Lifestyle, podle spolehlivého zdroje @LlabTooFeR jej první kusy z evropské distribuce dostávají v těchto dnech.

Uživatel vystupující na Twitteru pod nickem @rjvirrey dostal update i na svoji předloňskou vlajkovou loď HTC One M9, bohužel zatím neuvedl, z jaké distribuce svůj telefon má.

Update na Nougat také dostal minulý týden smartphone HTC One A9, opět se však aktualizace rozbíhá postupně, takže pokud na váš telefon nedorazila, měli byste se dočkat v následujících týdnech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Chyba lávky. Zanedlouho poté byla aktualizace zastavena…

    For HTC 10 users in mainland Europe, we’ve unfortunately had to pause the rollout as we look into a technical issue and work to correct it.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).