Domů » Bleskovky » Hororová pecka Dead by Daylight míří na displeje smartphonů

Hororová pecka Dead by Daylight míří na displeje smartphonů

Pro ty, co nemají PC ani konzole a doufali, že si jednou zahrají (zejména na počítačích) populární multiplayerový hororový titul Dead by Daylight na svých smartphonech, máme dobrou zprávu. Hra na mobilní zařízení skutečně vyjde, konkrétně se tak stane 16. dubna.

Dead by Deadlight mobile
Hororová pecka Dead by Daylight míří na displeje smartphonů (zdroj: oficiální)

Androidovou verzi je možné si již nyní předobjednávat v obchodě Google Play, verzi pro iOS pak na oficiální stránce hry. Hráči, kteří tak učiní, obdrží různé kosmetické předměty, kterými si budou moci upravovat své postavy.

Ve hře si jeden hráč zvolí ikonického zabijáka, jako je Michael Myers, Freddy Krueger nebo Demogorgon ze sci-fi hororového seriálu Netflixu Stranger Things, a vydává se na lov týmu čtyř protihráčů. Jejich cílem je pochopitelně nenechat se chytit.

Podle vývojářů ze studia Behaviour Interactive byla hra plně optimalizována tak, aby nabídla stejnou hratelnost a herní režimy jako na ostatních platformách, jen s ovládáním upraveným pro smartphony a tablety. Dostupná bude zdarma ve všech koutech světa s výjimkou asijských regionů, kde vyjde později.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments