Domů » Bleskovky » Honor Watch Magic: elegantní hodinky s GPS a celotýdenní výdrží

Honor Watch Magic: elegantní hodinky s GPS a celotýdenní výdrží

Na pařížském uvedení smartphonu Honor View 20 představila čínská značka také nové chytré hodinky Watch Magic.

Mají kruhový 1,2″ AMOLED displej a disponují chytrými funkcemi, jako jsou TruSleep, fitness monitoring, měření srdečního tepu, sledování GPS polohy nebo výškoměr a tlakoměr. Hodinky zpracovávají také statistiky různých druhů sportů jako je běh, chůze, jízda na kole, lezení, plavání a další.

Hodinky jsou voděodolné do 50 metrů a mají zaujmout výdrží až 7 dní na jedno nabití. Watch Magic budou na našem trhu dostupné od února, a to ve variantě Lava Black za 4 699 Kč a Moonlight Silver za 4 999 Kč.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Voděodolné nebo vodotěsné? S koženým řemínkem ?

  2. Jaký typ OS? Co je truSleep?

  3. Radovan Smutný

    Jak výrazné mají vibrace? Huawei Watch GT mají tak slabé vibrace, že jsem je necítil.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).