Domů » Bleskovky » Honor otevřel v Praze centrálu pro střední a východní Evropu

Honor otevřel v Praze centrálu pro střední a východní Evropu

Před zhruba deseti měsíci se čínská značka Honor osamostatnila od giganta Huawei. Od té doby ušel Honor poměrně velký kus cesty, nicméně spousta překážek ho ještě čeká. Pomoci s jejich překonáním má nová centrální pobočka pro region střední a východní Evropy, kterou firma otevřela 14. září v Praze.

Honor 50 SE 2
Honor 50 patří mezi aktuální vlajkové modely značky

„Prošli jsme dvěma náročnými roky a ustáli jsme je se ctí, i díky nepřestávající podpoře našich fanoušků, věrných zákazníků i podpoře médií. Velké díky patří také celému týmu HONOR,“ uvedl CEO pro střední a východní Evropu Alex Wang.

A dodává: „Dnes stojíme na novém startu a už teď zaznamenáváme první úspěchy s našimi nedávno globálně uvedenými novinkami, které netrpělivě očekávají i fanoušci tady v České republice a na Slovensku. Mohu prozradit, že už brzy vyslyšíme jejich přání a mají se na co těšit.“

image004
Honor otevřel 14. září v Praze novou regionální centrálu

Honor má na českém a slovenském trhu poměrně silnou pozici. V tento okamžik zaměstnává přes 10 000 zaměstnanců po celém světě, disponuje celkem čtyřmi vývojovými centry a více než 100 laboratořemi. Čínská značka jistě doufá, že nové regionální centrum ještě více pomůže upevnit jejich pozici v našem regionu.

Dominik Vlasák

2 komentářů

  1. Tak hlavně, aby bylo čím udržet ty pozice. Jsou zde pouze vyběhovky bez GMS.

    • Václav Kouba

      Píšu z Hodnotu V40, koupen v Číně pro testování přes internet, prodejce mě varoval že v něm není GMS, tak jsem mu řekl že to právě potřebuji 😁 no a musím říct že jsem spokojený, vše co potřebuji mi funguje a za ty prachy docela dobrý telefon, akorát foťák by mohl být lepší, ve firmě mám Pixely 3xl a 4xl a na ně se teda nechytá.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).